Ekibimizle Tanışın!

Cem DOĞU
Cem DOĞUSosyal Medya - Web
1994 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunu. 2010 yılından bugüne kadar sosyal medya ve web tasarımla uğraştı. Hazır sistemler üzerine uzmanlaştı. 2015 yılında Doğu Dijital mahlasıyla hizmet vermeye başladı.
Cenk DOĞU
Cenk DOĞUVideo Kurgu - Montaj - Müzik
Ankara’da 1994 yılında doğdu. Atılım Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Yine Atılım Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler Yüksek Lisansı yapmaktadır. Müzik ile alakası ilkokul yıllarında başladı. Bu becerisini 2013 yılında video kurgularına başlayarak pekiştirdi.
Dodi
DodiGüvenlik Amiri
2008 yılında Ankara sokaklarında dünyaya geldi. Aynı yıl Cem-Cenk tarafından bulundu ve yol arkadaşı oldu. Agresif görüntüsünü 2010 yılında ergenliğini tamamlayarak geliştiren Dodi, sadece görüntüden ibaret. Hırsız girse, kendini sevdirebilecek sevecen bir yapısı var.

Neden Biz?

Yeni medya kaynaklarıyla alakalı tecrübesi bulunan, sadece bu alanda özelleşmiş bir firmayız.

Sadık Müşteri Kitlemiz

Doğu Dijital, sosyal medya takibini yaptığı işletmelere aylık bazda hizmet verir. Bu sayede raporlamalar gerçekçidir.

Yaratıcı İçerikler

Doğu Dijital yaratıcı sosyal medya içerikleri üretir. Bu bilgiler işletmenin yaptığı iş ile alakalı güncel bilgileri içerir.

Web Tasarımları

Web Tasarımları konusunda uzmanlaştık. Bu sayede kısa süreler içerisinde en efektif şekilde web sitelerini aktif hale getirebiliyoruz.