Sosyal Medya ile alakalı her işin yanında, tasarım ve üretim konusunda tecrübeliyiz.

Web sitesi çağımızın gerektirdiği en önemli tanıtım aracıdır. Artık insanlar bir işletme hakkında bilgi almak istediklerinde, doğrudan arama motorlarına yöneliyorlar. Kendini bu alanda geliştiren Doğu Dijital Ajans hem web tasarımı, hem de arama motoru entegrasyonu konularında uzmandır. Web siteleriniz kısa süreler içerisinde tamamlandıktan sonra onayınıza sunulur. Alınan geri dönüş sonucunda revize edilen site, artık dijital erişime açık hale gelir. Diğer ajansların aksine, biz yaptığımız sitenin arkasında duruyoruz. Olası sunucu hatalarına, iletişim formu kusurlarına ve güncelleme sıkıntılarına karşı, her daim gözümüz web sitenizin üzerinde olacak!

İşletmenizin tanıtımlarını daha profesyonel hale getiriyoruz. Ayrıca yaptığınız işi anlatacak, takipçilerin zevkle inceleyeceği içerikler üretiyoruz. Bu sayede sadece organik takipçi sayınızı artırmayı hedefliyoruz. Sosyal Medya mecralarında, ücret karşılığı takipçi satın alınmasına kesinlikle karşıyız. Çünkü Sosyal Medya, insanlar ve işletme arasında simetrik, iki yönlü bir iletişim kuruyor. Gelen geri bildirimleri doğru takip etmek adına geliştirdiğimiz strateji, sizlere iş planlama konusunda önemli ipuçları verecektir.

Müşterilerinize sunacağınız promosyonel ürünler, onların tekrar sizi tercih etmeleri için önemli destekleyicilerdir. Bu ürünler iş yaptığınız sektöre göre değişebilir. Fakat Doğu Dijital’den alacağınız destek aynıdır. Sizler için en iyi promosyonel ürünleri araştırır, tasarım uygulamalarını gerçekleştiririz. Planlama aşamasından teslimat aşamasına kadar özenle ürettiğimiz promosyonel ürünler, müşterilerinizin sizleri kolaylıkla hatırlayacağı işaretçilere dönüşür.

Doğu Dijital Ajans, Video Kurgu ve Montaj konusunda uzmanlaşmıştır. İşletmeler için video çekimleri her zaman problem olmuştur. Hangi düzende çekim yapılacağı konusunda ortaklaşa verdiğimiz karar neticesinde, bize ulaştırılan görüntülerle kusursuz montaj uygulamaları gerçekleştiririz. Telif haklarına takılmayacak müziklerle video içeriğinizi zenginleştirebileceğimiz gibi, görsel efektler kullanarak takipçilerin keyifle izleyeceği sosyal medya videoları oluşturabiliriz.